Zaułek Koszmarów (2021) - Film Online - Cały film

Obsada

Bradley Cooper urodził się 5 stycznia 1975 roku w Filadelfii (Pensylwania, USA). Ma on 37 lat i jest świetnym Holywoodzkim aktorem. Wiele kobiet uważa też, że jest bardzo przystojny.

Bradley Cooper

Catherine Élise Blanchett - Jej pierwszym filmem był "Police Rescue", a następnym "Parklands". Jedną z jej najważniejszych ról była postać Elżbiety I. Za tę brawurową kreację, dostała Złoty Glob. Ma 52 lata i urodziła się w Australii.

Catherine Élise Blanchett

Patricia Rooney Mara posiadająca trójkę rodzeństwa - dwóch braci: Daniela i Conora, oraz siostrę Kate. Urodzona w Nowym Jorku, a dokładniej w Bedford. Jej data urodzin to 17 kwiecień 1985r.

Patricia Rooney Mara

Zaułek Koszmarów (2021)

 Pewnego razu Stanton Carlisle całkiem przypadkowo spotyka niesamowite małżeństwo. Dlaczego byli niesamowici? Ponieważ widzieli przyszłość! Zeena  i jej mąż, były telepata, Pete, postanawia odmienić swoje dotychczas życie, które nie jest usłane różami i ma strasznego pecha. Wraz z uczciwą szlachetną Molly zaczyna wykorzystywać naiwność nowojorskich elit by się wzbogacić, a nowo nabyta wiedza szybko okazuje się przepustką do sukcesu. Niestety nie mogłoby być zbyt pięknie i po jakimś czasie aktor Bradley Cooper posunie się o krok za daleko, gdy po wizycie u psychiatry i pod wpływem jej działania zdecyduje się oszukać bardzo groźnego finansowego biznesmena.

© Copyright 2022 Przeminelozfilmem.pl - All Rights Reserved