Wyjdź za mnie (2022) - Film Online - Cały film

Obsada Wyjdź za mnie

Jennifer Lynn Lopez mimo swojego wieku 52 lat wygląda dalej młodo i olśniewająco! Od dziecka marzyła o karierze aktorki i jej marzenie się spełniło. Urodzona w Nowym Jorku w  USA.

Jennifer Lynn Lopez

Owen Cunningham Wilson to pierwszoplanowy aktor w filmie Wyjdź za mnie. Jest to dżentelmen z dobrego domu. Urodzony w Dallas, w stanie Texas w USA. Ma on 53 lata.

Owen Cunningham Wilson

Juan Luis Londoño Arias - czyli w skrócie Maluma, bo tak siebie nazywa w branży filmowej. Jest to głównie postać, która odpowiada za dubbingi w filmach, lecz tym razem wystąpił tam jako aktor.

Maluma - Juan Luis Londoño Arias

Wyjdź za mnie (2022)

Para supergwiazd Kat i Bastian mają się pobrać na oczach milionów widzów. Kat to postać, którą gra Jennifer Lopez, a Bastian to rola za którą odpowiada Maluma czyli Juan Luis Londoño Arias. Doskonale dobrani aktorzy sprawią, że film będzie oglądało nam sie na wysokim poziomie!  Jest to komedia romantyczna wiec nie zabraknie tam scen, ktore doprowadzą nas do śmiechu. Wracając do głównego problemu filmu to ednak Kat przed samą ceremonią dowiaduje się, że została zdradzona. W swojej rozpaczy i robiąc na przekór Bastianowi postanawia więc poślubić mężczyznę z widowni. Szalona akcja!

© Copyright 2022 Przeminelozfilmem.pl - All Rights Reserved