Sing 2 (2022) - Film Online - Cały film

Obsada

Matthew zaczął wiązać swoją przyszłość z filmem dopiero na studiach w Austin. Na początku pragnął być reżyserem. Jednak z czasem jego pragnienia się zmieniły. Najważniejszym momentem w aktorstwie w jego życiu była rola w "Uczniowskiej balandze".

Matthew David McConaughey

Laura Jeanne Reese Witherspoon to 45 letnia aktorka pochodząca z Nowego Orleanu (USA). W wieku 7 lat zaczęła pracować jako modelka. Przed kamerą stanęła po raz pierwszy w 1991 roku.


Laura Jeanne Reese Witherspoon

Scarlett Ingrid Johansson to piękna aktorka o 37 latach. Urodzona w Nowym Jorku (Stany Zjednoczone).Scarlett Johansson urodziła się 22 listopada 1984 roku była wychowywana przez mamę.


Scarlett Ingrid Johansson

Sing 2 (2022)

    Bohaterowie wkradają się w łaski Crystala za pomocą jednego pozornie niewinnego kłamstwa dotyczącego postaci Claya Callowaya. Każdy z postawionych przed bohaterami problemów zostaje rozwiązany właściwie bez żadnego wysiłku. Nie licząc pojedynczej sceny z udawaniem sprzątaczy dołączona do filmu muzyka prawie wcale nie łączy się z tym, co oglądamy na ekranie. W bajce tej użyto rozmaitej ścieżki dźwiękowej. Film ten przypomina łudząco jakiś musical dla dzieci. W sam raz nadaje się do obejrzenia z dziećmi po zjedzeniu niedzielnego obiadu. Fabuła "Sing 2" na papierze prezentuje się dosyć standardowo, ale mimo wszystko poprawnie.

© Copyright 2022 Przeminelozfilmem.pl - All Rights Reserved