Minionki Wejście Gru (2022) - Film Online oraz Recenzja

Obsada

Steve Carell - amerykański producent, scenarzysta i aktor oraz komik. Urodzony w Concord.  Wychowany został w wyznaniu rzymskokatolickim, jest najmłodszym z czterech braci, ojciec jest inżynierem.

Steve Carell

Pierre Coffin francuski aktor dubbingowy, urodzony w 1967, znany z Minionki rozrabiają, Jak ukraść Księżyc, Minionki.Pierre Coffin

Taraji P. Henson to amerykańska aktorka, urodzona w 1970, znana z wielu filmów takich jak Ukryte działania, Imperium. Taraji P. Henson to laureatka nagrody Złoty Glob.

Taraji P. Henson

Minionki Wejście Gru (2022)

     Minionki Wejście Gru to kolejna częśc popularnej serii "Minionki". Pierwszą zapowiedź tego filmu (można powiedzieć, że bajki) ujrzeliśmy w lutym poprzedniego roku. Niestety premiera Minionki Wejscie Gru została przesunięta. Nie wiemy czy to przez sytuacje na świecie czy przez problemy finansowe twórców. Na to pytanie pewnie odpowiecie sobie sami czytając inne artykuły w Internecie sticte opisujące tę sytuacje.
W nowopowstałym tytule nie zabraknie postaci takich jak Gru, Kevin, Stuart, Bob i innych!
Jest to idealny film (bajka) do obejrzenia w niedzielne popołudnie. Wpada ona w oko wymagającym kinomaniakom jak i tym, którzy od czasu do czasu oglądają animowane filmy. Ze swojej strony mozemy Wam szczerze polecić ten tytuł. Jeśli lubicie minionki - a jest już trochę tych części, które ukazały się wcześniej to na pewno Wam się spodoba!
Na szczęście nie jest to tzw. odgrzewany kotlet tylko zupełnie nowa, ciekawe historia!

© Copyright 2022 Przeminelozfilmem.pl - All Rights Reserved