Miłość jest Blisko (2022) - Film Online - Cały film

Obsada Miłość jest Blisko

Olga Bołądź aktorka urodzona w Toruniu. Posiada 37 lat i możemy znać ją z filmów takich jak znana z Nad życie, Służby specjalne, Skrzydlate świnie. W Miłość jest blisko wciela się w postać Mariki Szwarc.

Olga Bołądź

Wojciech Solarz jest polski aktor, urodzony w 1979, znany z Odwyk, 80 milionów, Tajemnica Alberta. W filmie Miłość jest blisko gra rolę pierwszoplanową - Adama Śliwińskiego.

Wojciech Solarz

Weronika Książkiewicz piękna aktorka, która posiada obecnie 40 lat. W filmie, który możecie zobaczyć powyżej odpowiada za postać Natalii Milewskiej. Aktorka urodzona w Moskwie, w Rosji.

Weronika Książkiewicz

Miłość jest Blisko (2022)

Jest to polski film, którego mogliśmy spodziewać się w tegorocznych walentynkach. Zarys prezentuje się standardowo jak to w romantycznych filmach. Natalia i Adam znają się od dziecka. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. Są sąsiadami, korzystają wspólnie z pomieszczeń w swoich mieszkaniach, a ich sypialnie dzieli tylko cienka ściana. Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Dużo w filmie się dzieje, potem osoby te spotykają swoje drugie połówki, z którymi myślą, że mogą zbudować przyszłość. Przy oglądaniu filmu zdarzają się sceny komediowe, więc uśmiech na twarzy jest jak najbardziej wskazany!

© Copyright 2022 Przeminelozfilmem.pl - All Rights Reserved