Krime Story. Love Story - Film Online - Cały film

Obsada

Cezary Łukaszewicz polski aktor, urodzony w 1981, znany z Belfer, Czas honoru, Jasminum. Aktor ma 40 lat i urodził się 25 sierpnia we Wrocławiu.


Cezary Łukaszewicz

Michał Koterski w Krime Story wciela sie w rolę jednego z głównych bohaterów o pseudonimie "Wajcha". Jest to polski aktor, urodzony w 1979, znany z 7 uczuć, Swingersi, Dzień świra.

Michał Koterski

Piotr Witkowski polski aktor, urodzony w 1988, znany z Miasto 44, Wałęsa. Człowiek z nadziei, Kamerdyner. W filmie Krime Story nosi pseudonim "Szybki".

Piotr Witkowski

Krime Story. Love Story (2022)

    "Krime Story. Love story" to komedia gangsterska Global Studio. Studio wspomniane w pierwszym zdaniu odpowiada między innymi za produkcję filmu "Proceder". Film Proceder opowiadał o znanym raperze Tomaszu ps. "Chada". Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina "Kali" Gutkowskiego. Można powiedzieć, że film ten jest jak współczesna ekranizacja "Romea i Julii".  Dwóch przyjaciół planuje skok dzięki, któremu zdobędą masę pieniędzy. Oczywiście się zgadzają, ponieważ nie są zbyt zamożni, a obracają się w świecie "gansterki". Jednak jak to w filmach bywa, miłość wiele zwycięża. W tym przypadku również...
Miłość skomplikuje wszystko i nawet taki facet jak Krime, będzie musiał wybrać co jest dla niego najcenniejsze i najważniejsze w życiu.

© Copyright 2022 Przeminelozfilmem.pl - All Rights Reserved