Koniec świata, czyli kogel-mogel 4 (2022) - Film Online

Obsada

Nikodem Rozbicki polski aktor, urodzony w 1992, znany z Bejbi blues, Listy do M. 2, Listy do M. 3. Urodzony w Warszawie, aktor o 29 latach. Otrzymał on w swojej karierze 1 nagrodę oraz 1 nominacje.

Nikodem Rozbicki

Aleksandra Hamkało polska aktorka, urodzona w 1988, znana z Big Love, Sala samobójców, Ziarno prawdy. W serialu Kogel Mogel zrobiła furorę. Jest to nieskazitelnej urody aktorka.

Aleksandra Hamkało

Katarzyna Skrzynecka polska aktorka, urodzona w 1970, znana z Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, Na dobre i na złe, Bulionerzy. Urodzona w Warszawie. Wiek - 51 lat.

Katarzyna Skrzynecka

Koniec świata, czyli kogel-mogel 4 (2022)

      Miłość Agnieszki i Marcina kwitnie w najlepsze, Kasia i profesor Wolański również obdarowują się uczuciem. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie swojego kochanego wnusia! Niestety by nie było zbyt pięknie na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka (w postać tą wciela się Anna Mucha). Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat.  Kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata... Czyli Kogel-Mogel tym razem w czwartej odsłonie.
Obsada: Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Dorota Stalińska
#koniecswiataczylikogelmogel4online #koniecswiataczylikogelmogel4filmonline

© Copyright 2022 Przeminelozfilmem.pl - All Rights Reserved