Gierek (2022) - Film Online

Obsada

Michał Koterski polski aktor, urodzony w 1979, znany z 7 uczuć, Swingersi, Dzień świra. A teraz swoją ogromną cegiełkę aktorską dołożył do nowego filmu Gierek


Michał Koterski

Małgorzata Kożuchowska urodziła się we Wrocławiu w 1971 roku. W 1994 roku została absolwentką warszawskiej PWST i od tego czasu występowała w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

Małgorzata Kożuchowska

Jan Frycz to polski aktor filmowy i teatralny. W 1978 roku, jeszcze jako student, zadebiutował na scenie teatralnej rolą Edmunda w "Damach i huzarach" A. Fredry. 


Jan Frycz

Gierek (2022)

      Film ten opowiada o znanej i historycznej postaci. Na pewno każdy z Was słyszał o kimś takim jak Gierek. Film to biografia tego popularnego osobnika. Główną rolę pełni tam Michał Koterski - znany polski aktor, który między innymi gra w serialu Pierwsza Miłość. Drugą bardzo ważną aktorką w tym filmie jest Małgorzata Kożuchowska znana Wam z takiego serialu jak Rodzinka pl. Film został nagrany tak aby odzwierciedlić stare czasy. Ubiór aktorów jak i otoczenie przypomina nam czasy, w których żył tytułowy Gierek.

© Copyright 2022 Przeminelozfilmem.pl - All Rights Reserved