Flash - Flashpoint (2022) - Film Online

Obsada

Ezra Matthew Miller urodził się w New Jersey, jako syn tancerki i publicysty wytwórni Disneya w 1992 r.  Jako dziecko śpiewał w Metropolitan Opera oraz zdobył wykształcenie muzyczne.

Ezra Matthew Miller

To znany aktor, należący do młodego pokolenia artystów, który zasłynął już jako scenarzysta. Został on uhonorowany Oscarem i Złotym Globem.

Ben Affleck

Michael Keaton swoją karierę rozpoczynał od występów estradowych. W 1970 roku wystąpił w serialu dla dzieci. W 1982 roku aktor zadebiutował na dużym ekranie w komedii "Nocna zmiana".

Michael Keaton

Recenzja Flash - Flashpoint (2022)

      Jest to historia jednego z najpopularniejszych superbohaterów – a mianowicie Flasha. Powieść ta opowiada o nadludzkiej szybkości oraz mocyzyskanej przez Barry’ego Allena (Ezra Miller, którego przedstawiliśmy Wam wyżej) oraz o dorastaniu do roli obrońcy swojej społeczności, Central City - to społeczność miasta, która jest zekranizowana w filmie Flash - Flashpoint. Reżyserem obrazu jest Andy Muschietti, a za scenariusz odpowiada Christina Hodson.
      Film ten mimo, iż jest fantastyczny to doskonale trzyma w napięciu i młody czy też starszy widz będzie oglądał go z zaciekawieniem. Postać Flasha została idealnie zobrazowana. Jeśli czytaliście wcześniej komiksy z tą postacią to Ezra Matthew wcielił się w tą postać znakomicie. W filmie nie zabrakło spektakularnych wystąpień innych aktorów, lecz główna postać robi tutaj największą "robotę". Nadludzka moc oraz prędkość Flasha mrozi krew w żyłach. Każdy zapalony fan scen akcji będzie pod naprawdę dużym wrażeniem. Nasza recenzja online filmu Flash - Flashpoint jest krótka lecz treściwa.
     Film ten zawiera wiele przemocy jednak młodsi widzowie również mogą go oglądać.
#flashpointonline #flashpointfilmonlinerecenzja #flashflashpointonlinefilmrecenzja

© Copyright 2022 Przeminelozfilmem.pl - All Rights Reserved