Doktor Strange 2 - W Multiwersum obłędu (2022) - Film Online

Obsada

Benedict Cumberbatch urodzony w Londynie. Aktor o 45 latach. Jest synem aktorów Timothy'ego Carltona  i Wandy Ventham. Cumberbatch uczył się w dwóch niezależnych szkołach: Brambletye School w Zachodnim Sussex i prestiżowej Harrow School w Londynie.

Benedict Cumberbatch

Elizabeth Chase Olsen to piękna aktorka, która urodzona została 16 lutego 1989 roku w Sherman Oaks w Kalifornii. Jest angielskiego pochodzenia oraz norweskiego. Wychowywała się wraz z trójką rodzeństwa -  Mary-Kate i Ashley oraz bratem Trentem.

Elizabeth Chase Olsen

Rachel McAdams to kolejna bardzo znana aktorka w świecie Holywood. Dorastała w niewielkim mieście London, ale nie w Wielkiej Brytanii tylko w kanadyjskim Ontario. Mając trzynaście lat, grała już w spektaklach teatru na letnim obozie. 

Rachel McAdams

Doktor Strange 2 - W Multiwersum obłędu (2022)

Po wydarzeniach z "Avengers: Koniec gry" dr Stephen Strange kontynuuje walkę ze złem. Na napisach końcowych w wymienionym tytule wcześniej - mogliśmy zaobserwować nawiazanie wlasnie do Doktora Strange - w uniwersum obłędu. Tym razem stawi czoło swojemu byłemu przyjacielowi Mordo. Doktor Stephen Strange nie ustaje także w poszukiwaniach Kamienia Czasu, który znacie z poprzednich części. Szukając tego kamienia przeszkadza mu wyżej wspomniany dawny przyjaciel. Nazwa powinna być Wam doskonale znana - Baron Mordo. Akcja dzieje się po wydarzeniach z Avengers: Koniec Gry i WandaVision. Do roli głównej w końcu powróca Benedict Cumberbatch, każdy na niego czekał, jest to doskonały aktor, a za kamerą stanął Sam Raimi. Sam Raiami to doskonały filmowiec, ktory swoimi filmami akcji mrozi krew w żyłach.

© Copyright 2022 Przeminelozfilmem.pl - All Rights Reserved