Czarna Pantera (2022) Film Online - Cały film

Obsada

Angela Evelyn Bassett to amerykańska aktorka, urodzona w 1958 (ma już 63 lata), znana z Czarna Pantera, Dziwne dni, Tina. Angela została laureatką nagrody Złotego Globu.

Angela Evelyn Bassett

Martin John Christopher Freeman to 50 letni aktor urodzony 8 września w Aldershot, Anglia, Wielka Brytania. Ma trzech starszych braci i siostrę. Wychował się w rzymskokatolickiej rodzinie.

Martin John Christopher Freeman

Winston Duke aktor, urodzony w 1990, znany z Czarna Pantera, Nine Days, Avengers: Wojna bez granic. Luareat nagrody Aktor. Aktor ten ma 31 lat, a urodził się w Trynidad i Tobago.

Winston Duke

Czarna Pantera (2022)

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu - jest to adaptacja komiksów. Jeśli jesteście fanami Marvela to jest to jedno z dzieci tego wydawnictwa. Całość akcji mieści się kraju Wakanda. Tytuł stanowi pełną akcji adaptację komiksów.
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu powstała w reżyserii z rąk Ryana Cooglera, który reżyserował międzyinnymi Creed: Narodziny legendy. Jest to film nakręcony na podstawie komiksów i stanowi on kontynuację Czarnej Pantery z 2018 roku. Twórcy filmu zabiorą nas w niesamowitą podróż po świecie o nazwie Wakanda, nad którym pieczę trzyma tytułowy superbohater - czyli Czarna Pantera. Produkcja stanowi część kinowego uniwersum Marvela. W tym filmie możemy zobaczyć między innymi Martina Freemana (Everett K. Ross), Angelę Bassett (Ramonda), Danai Gurirę (Okoye) Danieal Kaluuyę (W'Kabi), Lupitę Nyong'o (Nakia) oraz Isaaca De Bankolé (Starszy Rzecznego Plemienia).

© Copyright 2022 Przeminelozfilmem.pl - All Rights Reserved