50 twarzy Blacka

Drogi widzu, czy obił Ci się o oczy film „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, a także jego kolejne części? Co czułeś po tym seansie? Spełnienie? Zaspokojenie potrzeby dobrego kina? Czy może wręcz przeciwnie- rozczarowanie? Co by to nie było, mamy dla Ciebie alternatywną wersję tej kinowej produkcji, po której poczujesz tylko ból brzucha spowodowany śmiechem! Oto niepowtarzalna komedia 50 twarzy Blacka online, czyli parodia 50 twarzy greya, dzięki której świat spraw łóżkowych, drogich samochodów i szampana stanie się Tobie bliższy niż kiedykolwiek.

Christian Black to młody, bogaty, nieziemsko przystojny mężczyzna, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Prowadzi swoją firmę, która rewelacyjnie prosperuje, a on sam jest spełnieniem marzeń każdej kobiety w jego otoczeniu. Czy aby na pewno?

Pewnego dnia w jego firmie zjawia się dziennikarka- Hannah Steel pragnąca przeprowadzić wywiad z tak wpływowym człowiekiem. Jak się jednak szybko okazuje- Christian ma pewien sekret, którym nie chce dzielić się ze światem. Kompletnie nie umie sobie poradzić w łóżku. Wścibska dziennikarka za wszelką cenę chce wyciągnąć z Pana Blacka wszystkie wstydliwe epizody z jego życia i przedstawić je całemu światu.

Czy jej się to uda? Czy Christian Black zacznie lepiej radzić sobie z kobietami? A może okaże się, że Hannah Steel wcale nie chce tych pikantnych szczegółów z jego życia dla całego świata, a jedynie dla samej siebie?

Możesz przekonać się o tym tylko w jeden sposób- oglądając najlepszą produkcję komediową, o jakiej kiedykolwiek mogłeś pomyśleć.

Dodaj komentarz